DUYURULAR

Dikkat testi ve Başarı Stratejilerini Belirleme testlerimiz başlamıştır.
Siz değerli veli ve öğrencilerimizi okulumuza bekliyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Bize Ulaşın WhatsApp Hattımız Ertuğrul Okulları
Sabahattin SANDALCI

Sabahattin SANDALCI

Yönetim Kurulu Başkanı


Orhan ÇAPAR

Orhan ÇAPAR

Yönetim Kurulu Üyesi

1972 yılında Mardin Mazıdağı’nda doğdu. 1995 yılında başladığı ticaret hayatını tekstil, inşaat, otel ve kafe-restoran sektörleri üzerinde geliştirdi. Bu sektörlerdeki faaliyetlerini sürdüren Çapar, bir eğitim gönüllüsü olarak okul yatırımlarını da geliştiriyor.


Dr. Zafer AKINCI

Dr. Zafer AKINCI

AR-GE VE BİLİM KURULU BAŞKANI

Akademik hayatına fizik ve bilgisayar programcılığı alanlarında başlamasına karşın psikoloji alanına yöneldi. Prof. Dr. Özcan Köknel danışmanlığında, psikoloji yüksek lisans eğitimini üstün başarı ile tamamladıktan sonra, AB’ye bağlı iki ayrı üniversiteden doktora eğitimi ve diploması aldı. İngiltere merkezli Uluslararası Psikoterapistler Derneği tarafından akredite edilmiş, “Bilişsel Davranışçı” ve “Psikoanalitik Psikoterapi” eğitimleri ile sertifikalarının sahibidir. Psikoloji ve nöropsikoloji alanlarında pek çok araştırmaya imza atan Akıncı, dikkat eksikliği ve öğrenme problemlerinin çözümü konularında IQup4 Bilişsel Gelişim Sistemini geliştirmiş ve patentini almıştır. Yayınlanmış dokuz kitabı bulunuyor.


Fuat BAŞAY

Fuat BAŞAY

Yönetim Kurulu İcra Başkanı (CEO)

1971 Bursa Orhaneli’nde doğdu. Eğitimci bir ailenin çocuğu olan Başay, Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünde yüksek lisans yaptı. 20 yıl finans sektöründe çalıştıktan sonra eğitim ordusuna katıldı. Evli ve iki çocuk babasıdır.